Kontakt

Ośrodek „Pamięć i Przyszłość”
Telefon
ul. Grabiszyńska 184, 53-235 Wrocław
Telefon
71 715 96 00
Telefon Kom.
+48 663 901 767
mail.png
[email protected]
Ośrodek jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 16.00
mail.png
mail.png
mail.png


Dyrektor
Marek Mutor
pokój
205
Telefon
71 715 96 00
mail
sekretariat[at]zajezdnia.org
Samodzielne stanowiska
Juliusz Woźny
Rzecznik Prasowy
pokój
003
Telefon
71 715 96 45
rel. kom.
+48 663 901 774
mail
juliusz.wozny[at]zajezdnia.org

Dział Ogólny
Grzegorz Makuch
Kierownik Działu Ogólnego
pokój
202
Telefon
71 715 96 99
mail
grzegorz.makuch[at]zajezdnia.org
Agata Szeszuła
Główny specjalista ds. organizacyjnych i analiz
pokój
202
Telefon
71 715 96 93
rel. kom.
+48 731 963 110
mail
agata.szeszula[at]zajezdnia.org
Anna Żukow
Starszy specjalista ds. analiz i raportowania
pokój
202
Telefon
71 715 96 94
mail
anna.zukow[at]zajezdnia.org
Sławomir Bienias
Specjalista ds. organizacyjnych
i obsługi informatycznej
pokój
202
Telefon
71 715 96 96
rel. kom.
+48 731 963 110
mail
slawomir.bienias[at]zajezdnia.org
Barbara Jarlaczyk
Specjalista w Biurze Dyrektora
pokój
204
Telefon
71 715 96 97
mail
barbara.jarlaczyk[at]zajezdnia.org
Barbara Kowalska
Starszy Specjalista w Dziale Ogólnym
pokój
204
Telefon
71 715 96 92
mail
barbara.kowalska[at]zajezdnia.org
Dział Współpracy Zewnętrznej
Robert Jakóbczyński
Kierownik Działu Współpracy Zewnętrznej
pokój
303
rel. kom.
+48 663 911 988
mail
robert.jakobczynski[at]zajezdnia.org
Karolina Marciniak
Główna Specjalistka ds. współpracy zewnętrznej
pokój
303
Telefon
71 715 96 48
mail
karolina.marciniak[at]zajezdnia.org
dr Marek Kosendiak
Starszy Specjalista ds. Centrum Wolontariatu
i Programów Społecznych
pokój
303
Telefon
71 715 96 95
mail
marek.kosendiak[at]zajezdnia.org
Patryk Prokop
Starszy Specjalista ds. współpracy zewnętrznej
pokój
303
Telefon
71 715 96 59
mail
patryk.prokop[at]zajezdnia.org
Z-ca Dyrektora ds. Naukowych
dr Wojciech Kucharski
Redaktor Naczelny WRHM
pokój
206
Telefon
71 715 96 41
mail
wojciech.kucharski[at]zajezdnia.org
Samodzielne stanowiska
Marcin Musiał
Sekretarz Sieci Ziem Zachodnich i Północnych
pokój
010
Telefon
71 715 96 23
mail
marcin.musial[at]zajezdnia.org

Dział Badawczy
dr Katarzyna Bock-Matuszyk
Kierownik Działu Badawczego
pokój
010
Telefon
71 715 96 21
rel. kom.
+48 731 933 443
mail
katarzyna.matuszyk[at]zajezdnia.org
dr Ewa Maj
Starszy Specjalista w Dziale Badawczym
pokój
010
Telefon
71 715 96 24
mail
ewa.maj[at]zajezdnia.org
dr Aleksandra Paprot–Wielopolska
Starszy Specjalista w Dziale Badawczym
pokój
010
Telefon
71 715 96 22
mail
aleksandra.paprot-wielopolska[at]zajezdnia.org
Piotr Zubowski
Starszy Specjalista w Dziale Badawczym
pokój
010
Telefon
71 715 96 23
mail
piotr.zubowski[at]zajezdnia.org
Centrum Dokumentacyjne
Dariusz Misiejuk
Kierownik Centrum Dokumentacyjnego
pokój
011
Telefon
71 715 96 11
mail
dariusz.misiejuk[at]zajezdnia.org
Jan Zagwojski
Starszy Dokumentalista
pokój
011
Telefon
71 715 96 13
mail
jan.zagwojski[at]zajezdnia.org
Roland Farys
Dokumentalista
pokój
011
Telefon
71 715 96 15
mail
roland.farys[at]zajezdnia.org
Olga Kolany
Dokumentalista
pokój
011
Telefon
71 715 96 15
mail
olga.kolany[at]zajezdnia.org
Aleksandra Pytel
Dokumentalista
pokój
011
Telefon
71 715 96 12
mail
aleksandra.pytel[at]zajezdnia.org
Jeremiasz Urban
Dokumentalista
pokój
011
Telefon
71 715 96 14
mail
jeremiasz.urban[at]zajezdnia.org
Michał Piechel
Dokumentalista
mail
michal.piechel[at]zajezdnia.org
Z-ca Dyrektora ds. Programowych
dr Andrzej Jerie
pokój
206
Telefon
71 715 96 43
mail
andrzej.jerie[at]zajezdnia.org
Dział Organizacji Projektów
Aleksandra Sroka
Kierownik Działu Organizacji Projektów
pokój
207
Telefon
71 715 96 66
mail
aleksandra.sroka[at]zajezdnia.org
Marta Kowalska-Fic
Zastępca Kierownika Działu Organizacji Projektów
pokój
Telefon
mail
marta.kowalska-fic[at]zajezdnia.org
- URLOP -
Przemysław Góral
Starszy Specjalista ds. organizacji projektów
pokój
207
Telefon
71 715 96 67
mail
przemyslaw.goral[at]zajezdnia.org
Karolina Grzyb
Specjalista ds. organizacji projektów
pokój
207
Telefon
71 715 96 63
mail
karolina.grzyb[at]zajezdnia.org
Piotr Jagiełło-Szostak
Starszy Specjalista ds. organizacji projektów
pokój
207
Telefon
71 715 96 62
mail
piotr.jagiello-szostak[at]zajezdnia.org
Joanna Kacprzak
Starszy pecjalista ds. organizacji projektów
pokój
207
Telefon
71 715 96 64
mail
joanna.kacprzak[at]zajezdnia.org
Piotr Małolepszy
Specjalista ds. organizacji projektów
pokój
207
Telefon
71 715 96 68
mail
piotr.malolepszy[at]zajezdnia.org
Aleksandra Surlej
Specjalista ds. organizacji projektów
pokój
207
Telefon
71 715 96 65
mail
aleksandra.surlej[at]zajezdnia.org
Dział Komunikacji
Anna Jędrzejczak
Kierownik Działu Komunikacji
pokój
402
Telefon
71 715 96 51
mail
anna.jedrzejczak[at]zajezdnia.org
Paweł Biskupski
Główny Specjalista ds. promocji
pokój
402
Telefon
71 715 96 52
mail
pawel.biskupski[at]zajezdnia.org
Jan Garnecki
Starszy Specjalista ds. komunikacji
pokój
402
Telefon
71 715 96 53
mail
jan.garnecki[at]zajezdnia.org
Katarzyna Krzaczek
Specjalista ds. komunikacji
pokój
402
Telefon
71 715 96 54
mail
katarzyna.krzaczek[at]zajezdnia.org
Krzysztof Ociesa–Żyła
Starszy Specjalista ds. komunikacji
pokój
402
Telefon
71 715 96 56
mail
krzysztof.zyla[at]zajezdnia.org
Redakcja
dr Katarzyna Uczkiewicz
Redaktor naczelna kwartalnika „Pamięć i Przyszłość”
oraz Wrocławskiego Rocznika Samorządowego
pokój
002
Telefon
71 715 96 55
mail
katarzyna.uczkiewicz[at]zajezdnia.org
Marcin Bradke
Specjalista ds. dokumentacji filmowej
mail
marcin.bradke[at]zajezdnia.org
Kamilla Jasińska
Specjalista w Dziale Redakcja
pokój
002
Telefon
71 715 96 58
mail
kamilla.jasinska[at]zajezdnia.org
Łukasz Medeksza
Główny Specjalista w Dziale Redakcja
pokój
-
Telefon
-
mail
lukasz.medeksza[at]zajezdnia.org
- URLOP -
Z-ca Dyrektora ds. Administracji
Grzegorz Majcher
pokój
103
Telefon
71 715 96 42
rel. kom.
+48 663 901 768
mail
grzegorz.majcher[at]zajezdnia.org

Dział Administracji
Grzegorz Chaba
Kierownik Działu Administracji
pokój
302
Telefon
71 715 96 79
mail
grzegorz.chaba[at]zajezdnia.org
Anna Światowska
Starszy Specjalista ds. administracji
pokój
302
Telefon
71 715 96 78
mail
anna.swiatowska[at]zajezdnia.org
Dział Techniczny
Adam Mitelski
Kierownik Działu Technicznego
pokój
302
Telefon
71 715 96 71
mail
adam.mitelski[at]zajezdnia.org
Krzysztof Banaś
Specjalista ds. technicznych
pokój
302
Telefon
71 715 96 76
mail
krzysztof.banas[at]zajezdnia.org
Paweł Siwik
Specjalista ds. technicznych
pokój
302
Telefon
71 715 96 76
mail
pawel.siwik[at]zajezdnia.org
Piotr Zieliński
Specjalista ds. technicznych
pokój
302
Telefon
71 715 96 72
mail
piotr.zielinski[at]zajezdnia.org
Wiesław Jastrowicz
Pracownik techniczny
pokój
302
Telefon
71 715 96 73
mail
wieslaw.jastrowicz[at]zajezdnia.org
Dział Obsługi Centrum Historii Zajezdnia
Aleksandra Zamęcka-Ilska
Kierownik Działu Obsługi Centrum Historii Zajezdnia
pokój
Telefon
mail
aleksandra.zamecka-ilska[at]zajezdnia.org
- URLOP -
Adrianna Roman
p.o. kierownika Działu Obsługi w Centrum Historii Zajezdnia
pokój
HA12a
Telefon Komórkowy
+48 534 973 450
mail
adrianna.roman[at]zajezdnia.org
Karolina Jankowska
Zastępca kierownika zmiany 1
pokój
HA12a
Telefon
71 715 96 82
mail
karolina.jankowska[at]zajezdnia.org
Jolanta Kozakiewicz
Zastępca kierownika zmiany 2
pokój
HA12a
Telefon
71 715 96 83
mail
jolanta.kozakiewicz[at]zajezdnia.org
Dobrawa Masztalerz
Zastępca Kierownika Zmiany
p.o. Koordynatora Wydarzeń Zewnętrznych
pokój
HA12a
Telefon Komórkowy
+48 530 347 354
mail
dobrawa.masztalerz[at]zajezdnia.org
Przewodnicy po wystawie „Wrocław 1945–2016”
Kamil Borecki
Przewodnik
mail
kamil.borecki[at]zajezdnia.org
Elżbieta Kałuża
Przewodnik
mail
elzbieta.kaluza[at]zajezdnia.org
Emilia Deneko
Przewodnik
mail
emilia.deneko[at]zajezdnia.org
Ewa Woźniak-Wawrzyniak
Przewodnik
mail
ewa.wozniak[at]zajezdnia.org
Pamela Bogdanowicz
Przewodnik
mail
pamela.bogdanowicz[at]zajezdnia.org
- URLOP -
Martyna Feruga
Przewodnik
mail
martyna.feruga[at]zajezdnia.org
Katarzyna Jeleń
Przewodnik
mail
katarzyna.jelen[at]zajezdnia.org
Gabriela Międlar
Przewodnik
mail
gabriela.miedlar[at]zajezdnia.org
Obsługa wystawy „Wrocław 1945–2016”
Michał Brzoza
Obsługa
mail
michal.brzoza[at]zajezdnia.org
Danuta Doropowicz
Obsługa
mail
danuta.doropowicz[at]zajezdnia.org
Justyna Gonera
Obsługa
mail
justyna.gonera[at]zajezdnia.org
Ewelina Sztyc
Obsługa
mail
ewelina.sztyc[at]zajezdnia.org
Główna Księgowa
Justyna Ameljan-Kowalska
pokój
103
Telefon
71 715 96 44
rel. kom.
+48 663 901 779
mail
justyna.ameljan[at]zajezdnia.org

Dział Księgowości i Kadr
Agnieszka Kruk
Starszy Księgowy
pokój
102
Telefon
71 715 96 36
mail
agnieszka.kruk[at]zajezdnia.org
Svitlana Avilova
Starszy Specjalista w Dziale Księgowości i Kadr
pokój
102
Telefon
71 715 96 31
mail
svitlana.avilova[at]zajezdnia.org
Dorota Buko
Starszy Specjalista w Dziale Księgowości i Kadr
pokój
102
Telefon
71 715 96 31
mail
dorota.buko[at]zajezdnia.org
Mariola Śmierciak
Specjalista w Dziale Księgowości i Kadr
pokój
102
Telefon
71 715 96 36
mail
mariola.kapinos[at]zajezdnia.org
Ewa Orman
Starszy Specjalista w Dziale Księgowości i Kadr
pokój
102
Telefon
71 715 96 32
mail
ewa.orman[at]zajezdnia.org
Anna Stefańska
Specjalista w Dziale Księgowości i Kadr
pokój
102
Telefon
-
mail
anna.stefanska[at]zajezdnia.org
- URLOP -
Agnieszka Trusz
Starszy Specjalista w Dziale Księgowości i Kadr
pokój
102
Telefon
71 715 96 33
mail
agnieszka.trusz[at]zajezdnia.org
Iwona Wawrzkowicz
Specjalista w Dziale Księgowości i Kadr
pokój
102
Telefon
71 715 96 35
mail
iwona.wawrzkowicz[at]zajezdnia.org