Konkurs „Radosne Dźwięki Niepodległości”

Jesteś nauczycielem muzyki lub prowadzisz chór i chcesz pochwalić się umiejętnościami swoich podopiecznych? A może jesteś rodzicem umuzykalnionego dziecka? Nie czekaj i już dziś zgłoś swoją grupę do konkursu dla szkół!

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami Radosną Paradą Niepodległości zapraszamy do udziału w konkursie na wykonanie polskiej piosenki patriotycznej! Na zwycięski chór czekają atrakcyjne nagrody, a także występ na żywo podczas XX Radosnej Parady Niepodległości.

Do udziału w konkursie zapraszamy uczniów ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jedna szkoła może wystawić tylko jeden chór, składający się minimum z 5 uczniów wraz z Opiekunem chóru. Zadaniem uczestników konkursu jest nagranie wokalnego wykonania wybranej przez nich piosenki patriotycznej (maksymalnie do 5 minut) w formie audiowizualnej.

Przez pięcioosobową kapitułę oceniane będą: umiejętności wokalne, dobór wykonywanego utworu, aranżacja oraz ogólna prezentacja uczniów.

Materiał audiowizualny wraz z formularzem należy przesłać na adres [email protected]. Ze względu na ogromne zainteresowanie, na Waszą prośbę przedłużamy termin zgłoszeń do 3 listopada 2023 r.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się najpóźniej do 7 listopada 2023 r., a zwycięzcy zostaną poinformowani telefonicznie lub drogą elektroniczną.

Zapraszamy do zapoznania się pełnym regulaminem oraz kartą zgłoszeniową.

21 wrz

03 lis

Wydarzenie całodniowe

Polska

Wstęp wolny