Namaluj mi historię – edycja regionalna

Konkurs plastyczny dla dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych. Zgłoszenia do 25 sierpnia!

Ciekawa historia i kulturowe tradycje, a może piękne środowisko przyrodnicze? Każdy region ma cechy, które sprawiają, że jest wyjątkowy, a ich odkrywanie to niesamowita przygoda dla każdego mniejszego i większego podróżnika!

Za pomocą pracy plastycznej pokaż nam piękno swojego regionu – jak się w nim żyje, co go wyróżnia lub co takiego się w nim zmieniło i jest warte zaprezentowania.

Edycja regionalna konkursu odbywa się pod hasłem „Między miastem a regionem”, które jest tematem przewodnim wielu wydarzeń organizowanych w tym roku przez Centrum Historii Zajezdnia. Jednym z nich będzie mobilna wystawa pt. „Dolnoślązacy to my. Łączy nas więcej niż region”, która we wrześniu tego roku odwiedzi cztery miasta partnerskie: Oleśnicę, Jelcz-Laskowice, Trzebnicę oraz Środę Śląską.

W ramach tego wydarzenia będzie można wziąć udział w konkursie plastycznym „Namaluj mi historię” w poszczególnych miastach. Osoby zainteresowane konkretną edycją zapraszamy do zapoznania się z właściwym regulaminem (Regulamin Oleśnica, Regulamin Jelcz-Laskowice, Regulamin Trzebnica, Regulamin Środa Śląska).

W edycji regionalnej konkursu „Namaluj mi historię” mogą brać udział dzieci w wieku przedszkolnym i uczniowie szkół podstawowych.

Na laureatów wybranych spośród trzech kategorii wiekowych (przedszkolnej, uczniów klas 1–3 oraz uczniów klas 4–8) czekają atrakcyjne nagrody!

Prace można wysyłać do 25 sierpnia!

Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu Oleśnica

Regulamin konkursu Jelcz-Laskowice

Regulamin konkursu Trzebnica

Regulamin konkursu Środa Śląska

Metryczka załącznik nr 1

Zgoda na udział załącznik nr 2

Oleśnica plakat

Jelcz-Laskowice plakat

Trzebnica plakat

Środa Śląska plakat

23 maj

25 sie

Wydarzenie całodniowe

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

Wstęp wolny