Spotkanie promujące „Kalendarz Wrocławski”
9 lutego w Klubie Muzyki i Literatury odbędzie się spotkanie promujące „Kalendarz Wrocławski 2022”

9 lutego w Klubie Muzyki i Literatury odbędzie się spotkanie promujące „Kalendarz Wrocławski 2022”.
Wielu wrocławian doskonale wie, że „Kalendarz Wrocławski” to nie notatnik z planerem na dany rok, ale najpopularniejsza publikacja Towarzystwa Miłośników Wrocławia, obecna na wrocławskim rynku wydawniczym od 1958 roku. Ten popularnonaukowy rocznik to kompendium wiedzy o Wrocławiu – zbiór informacji o ciekawych miejscach, wydarzeniach, ludziach i odkryciach. To lektura zarówno dla wrocławian, jak i turystów.
„Kalendarz Wrocławski” 2022 nr XLVI (46) to wspólne wydawnictwo Towarzystwa Miłośników Wrocławia oraz Ośrodka „Pamięć i Przyszłość” (Centrum Historii Zajezdnia). To prawie 600 stron, na których prezentujemy około 70 tekstów ilustrowanych ponad 400 zdjęciami. Grono twórców niniejszego numeru to ponad 60 osób.
W spotkaniu udział weźmie szeroki skład zespołu redakcyjnego najnowszego numeru „Kalendarza”, w tym między innymi: redaktor naczelna Halina Okólska, zastępca redaktor naczelnej Kamilla Jasińska, Zbigniew Magdziarz czy Paweł Skrzywanek.
Podczas wydarzenia publikacja dostępna będzie w promocyjnej cenie!
09 lut
Czwartek, 18:00-20:00
Klub Muzyki i Literatury, plac Kościuszki, Wrocław, Polska
Wstęp wolny