Warsztaty

Ferie w Zajezdni 2023

Zastanawiacie się, co robić w ferie we Wrocławiu? Mamy dla Was ciekawą propozycję. Ferie z Action Track to nie tylko świetna zabawa, ale także możliwość nauczenia się czegoś nowego oraz sposób na kreatywne spędzenie czasu.

Pasjonują Cię gry komputerowe? Uwielbiasz świat nowych technologii? A może kochasz świat literatury i lubisz tworzyć własne opowieści? Jeśli odpowiedź na którekolwiek z tych pytań brzmi „tak”, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie!

W trakcie zajęć nauczysz się tworzyć opowiadania i narracje w oparciu o mające tysiące lat doświadczenia metody znane ludzkości od kolebki.

Dzięki innowacyjnej fińskiej aplikacji Action Track zobaczysz, jak te historie przenieść w świat nowych technologii i stworzysz grę w oparciu o GPS lub kody QR. Nie czekaj!

Warsztaty będą odbywały się w dwóch turnusach, w godzinach 9.00–15.00:

I turnus: 13–17.02.2023,

II turnus: 20–24.02.2023.

Zajęcia przewidziane są dla młodzieży od 16 roku życia lub młodszych uczestników od lat 14 (w tym przypadku wymagana jest obecność opiekuna).

Zapisy: [email protected]

Udział w zajęciach jest bezpłatny!

W trakcie ferii zapraszamy również grupy zorganizowane, na które czeka oprowadzanie z przewodnikiem po wystawie głównej w Centrum Historii Zajezdnia.

W tym czasie dostępna będzie dla wszytskich zwiedzających gra dotycząca twórczości Jana Matejki (która powstała dzięki aplikacji Action Track).

Rezerwacja miejsc: [email protected] lub

+48 71 715 96 82, +48 71 715 96 83.

Organizator: Ośrodek „Pamięć i Przyszłość”/Centrum Historii Zajezdnia

13 lut

24 lut

Wydarzenie całodniowe

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

Wstęp wolny