Lato w Zajezdni

3 dni pełne wrażeń wraz z Zajezdnią - Gra terenowa, Gry podwórkowe oraz Pchli Targ

W końcu możemy się razem spotkać!
Wraz z początkiem wakacji mamy dla was moc atrakcji – dla tych młodszych dzieci oraz tych bardzo już dorosłych ;)
Centrum Historii Zajezdnia zaprasza na 3 dni pełne wrażeń, podczas których każdy znajdzie coś dla siebie i nikt nie będzie się nudził.


25.06.2021 – Zaczynamy już w piątek od niesamowicie tajemniczej i słowiańskiej gry terenowej „Gdzie Licho nie może…”. To wciągająca przygoda osadzona w świecie mitologii słowiańskiej z wykorzystaniem najnowszych zdobyczy techniki – oparte o technologię Action Track, która dostępna jest… w waszych smartfonach! Start w parku Grabiszyńskim o godzinie 18:00, meta oczywiście przy Centrum Historii Zajezdnia!

26.06.2021 – „Gry podwórkowe - zdrowie, bezpieczeństwo, świadomy wrocławianin” powracają w czasie święta Wrocławia! Cieszymy się, że znów będziemy was gościć przy Centrum Historii Zajezdnia gdzie jak co rok cały plac wypełnią najróżniejsze atrakcje dla młodszych i starszych! Przygotowaliśmy dla was punkty w których dowiecie się jak być zdrowym a także zadbacie o swój stan zdrowia.
Dla dzieci nie zabraknie gier, zabaw no i oczywiście dmuchanych ,,fortec”!
Dowiecie się jak dbać o prawidłową dietę, zbadacie swój wzrok oraz zrobicie przegląd stomatologiczny – oczywiście bezboleśnie i za darmo. Po takiej dawce atrakcji niezbędny będzie posiłek w punkcie małej gastronomii, który również będzie już na was czekał

27.06.2021 – Startuje comiesięczny cykl Pchlich Targów! Chcesz sprzedać niepotrzebne szpargały? A może wymienić książkę na bardziej wciągającą? Wszelkie błyskotki, walizki, mydło i powidło na pewno znajdziesz na naszym pchlim targu. Sprzedawaj, wymieniaj lub po prostu przyjdź i przekonaj się na własne oczy jak to wygląda. Gwarantujemy, że nie wyjdziesz z pustymi rękoma! Zapraszamy od godziny 10 do 14 w niedzielę 27.06.

Dołączcie do nas i śledźcie wydarzenie na bieżąco na Facebooku!

25 cze

27 cze

Wydarzenie całodniowe

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

Wstęp wolny