Wirtualne Targi Historyczne

Jesienna edycja targów odbędzie się w dniach 16-29 listopada 2020 roku. W wydarzeniu bierze udział 26 wydawnictw, również i my!

Wirtualne Targi Historyczne organizowane przez portal Histmag.org to odpowiedź na obecną, pandemiczną sytuację. Po wprowadzeniu przez rząd licznych obostrzeń w organizowaniu imprez, Internet stał się platformą wymiany poglądów, opinii, ale i kupna publikacji. To propozycja na organizację alternatywnego, bo odbywającego się w Internecie, święta książki.

– Organizując Targi chciałem pomóc w przedłużającej się blokadzie społecznej. Zamówienie książki to bardzo bezpośrednia pomoc dla wydawnictw, z kolei obniżone ceny oraz zgromadzenie tylu tytułów w jednym miejscu pozwalają Czytelnikom zapoznać się z pozycjami, z którymi wcześniej nie mogli się zapoznać z różnych powodów. Mam nadzieję, że Targi będą miejscem korzystnego spotkania dla jednych i drugich – mówi Michał Świgoń, wydawca portalu Histmag.org.

W ramach przedsięwzięcia oferowane są bardzo różne rodzaje książek i ebooków: biografie, monografie, publikacje przekrojowe, powieści historyczne i wiele innych, a zatem tytuł dla siebie znajdzie każdy choć trochę zainteresowany historią. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Wirtualnych Targów Historycznych! Pierwsza edycja wydarzenia, która odbyła się w dniach 16-29 kwietnia, spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno ze strony Czytelników, jak i wystawców, dlatego też postanowiliśmy kontynuować tę ideę.

W tegorocznej edycji targów bierze udział 26 wydawnictw, które zgłosiły aż 171 książek! W ramach jesiennej edycji targów, 20 listopada o godz. 18. odbędzie się spotkanie z dr. hab. Wojciechem Kucharskim. Zastępcja Dyrektora ds. Naukowych i Współpracy Instytucjonalnej Centrum Historii Zajezdnia opowie o naszym najnowszym wydawnictwie zatytułowanym „Listy Milenijne”. Spotkanie odbędzie się na profilu Facebook i Youtube portalu Histmag.org.

Zapraszamy!

This page has no English translation. Return to the main menu, please.

16 lis

29 lis

Wydarzenie całodniowe

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

Wstęp wolny