Weekend Niepodległości w Centrum Historii Zajezdnia!

W tym roku Święto Niepodległości obchodzimy aż przez 4 dni!

Zapraszamy do wspólnej, szalonej zabawy!
Od 11 do 14 listopada w godzinach 10:00-18:00
w Zajezdni przy ul. Grabiszyńskiej czekać będzie na Was moc atrakcji.

- wystawa stała „Wrocław 1945–2016”*
- wystawa czasowa „Zajezdnia Strajkuje”*
- fotobudka
- malowanie twarzy
- rodzinna gra
- Bajkowe Poranki****
- warsztaty z sitodruku***
- warsztaty plastyczne, patriotyczne
- oraz wiele więcej!

Dla fanów motoryzacji prawdziwa gratka - IV Niepodległościowe Spotkanie Klasycznych Pojazdów 2021! Dodatkowo nasz świeżo odrestaurowany Jelcz 043 wyruszy na ulice Wrocławia. Przejażdżka potocznie zwanym „Ogórkiem” będzie niesamowitym przeżyciem, zapewniamy.**

Nie przegapcie okazji na dobrą zabawę!


* Ostatnie wejście na wystawy główną i czasową na godzinę przed zamknięciem. Wstęp na wystawę główną i czasową jest bezpłatny tylko 11 listopada 2021. W pozostałe dni wstęp na wystawy jest płatny zgodnie z cennikiem.

** Liczba miejsc na przejazdy zabytkowym autobusem Jelcz 043 jest ograniczona do 45 osób. Obowiązują rezerwacje pod adresem [email protected]. Dzieciom poniżej 13 roku życia musi towarzyszyć opiekun. Przejazd autobusem jest bezpłatny.

*** Liczba miejsc na warsztaty z sitodruku jest ograniczona do 15 osób. Obowiązują rezerwacje pod adresem [email protected]. Rezerwacje należy potwierdzić w kasie min. 15 minut przed warsztatami. Podczas warsztatów z sitodruku, dzieciom poniżej 13 roku życia musi towarzyszyć opiekun. Warsztaty z sitodruku są bezpłatne

**** Bilety w cencie 10 zł/os - do nabycia w kasie Centrum Historii Zajezdnia. Liczba miejsc na seans i warsztaty jest ograniczona. Obowiązują rezerwacje pod adresem [email protected]. Rezerwacje należy potwierdzić w kasie min. 15 minut przed seansem. Każde dziecko uczestniczące w „Bajkowych Porankach” musi przebywać pod opieką rodzica lub opiekuna (nie ma możliwości udziału samego dziecka).

11 Nov

14 Nov

During the day

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

Free entrance

Related events