Wirtualne Targi Historyczne

Jesienna edycja targów odbędzie się w dniach 16-29 listopada 2020 roku. W wydarzeniu bierze udział 26 wydawnictw, również i my!

Wirtualne Targi Historyczne organizowane przez portal Histmag.org to odpowiedź na obecną, pandemiczną sytuację. Po wprowadzeniu przez rząd licznych obostrzeń w organizowaniu imprez, Internet stał się platformą wymiany poglądów, opinii, ale i kupna publikacji. To propozycja na organizację alternatywnego, bo odbywającego się w Internecie, święta książki.

– Organizując Targi chciałem pomóc w przedłużającej się blokadzie społecznej. Zamówienie książki to bardzo bezpośrednia pomoc dla wydawnictw, z kolei obniżone ceny oraz zgromadzenie tylu tytułów w jednym miejscu pozwalają Czytelnikom zapoznać się z pozycjami, z którymi wcześniej nie mogli się zapoznać z różnych powodów. Mam nadzieję, że Targi będą miejscem korzystnego spotkania dla jednych i drugich – mówi Michał Świgoń, wydawca portalu Histmag.org.

W ramach przedsięwzięcia oferowane są bardzo różne rodzaje książek i ebooków: biografie, monografie, publikacje przekrojowe, powieści historyczne i wiele innych, a zatem tytuł dla siebie znajdzie każdy choć trochę zainteresowany historią. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie Wirtualnych Targów Historycznych! Pierwsza edycja wydarzenia, która odbyła się w dniach 16-29 kwietnia, spotkała się z pozytywnym odbiorem zarówno ze strony Czytelników, jak i wystawców, dlatego też postanowiliśmy kontynuować tę ideę.

W tegorocznej edycji targów bierze udział 26 wydawnictw, które zgłosiły aż 171 książek! W ramach jesiennej edycji targów, 20 listopada o godz. 18. odbędzie się spotkanie z dr. hab. Wojciechem Kucharskim. Zastępcja Dyrektora ds. Naukowych i Współpracy Instytucjonalnej Centrum Historii Zajezdnia opowie o naszym najnowszym wydawnictwie zatytułowanym „Listy Milenijne”. Spotkanie odbędzie się na profilu Facebook i Youtube portalu Histmag.org.

Zapraszamy!

This page has no English translation. Return to the main menu, please.

16 Nov

29 Nov

During the day

Centrum Historii Zajezdnia, Grabiszyńska, Wrocław, Polska

Free entrance