Richard Demarco dla Remembrance and Future Forum

10 lipca O GODZINIE 21.00 ZAPRASZAMY NA WYKŁAD RICHARDA DEMARCO.

Wykład będzie dostępny online w serwisie Facebook oraz na portalu Zajezdnia.tv

9 lipca swoje 90 urodziny obchodził Richard Demarco - wyjątkowy artysta, promotor sztuki oraz wielki przyjaciel Centrum Historii Zajezdnia. I choć najczęściej to jubilat przyjmuje prezenty, to w tym przypadku będzie nieco inaczej. W piątek 10 lipca o godz. 21:00 gorąco zapraszamy wszystkich na okolicznościowe wystąpienie Richarda Demarco, przygotowane w ramach „Remembrance and Future Forum”!

To niepowtarzalna okazja na spotkanie z artystą najwyżej próby – kawalerem Złotego Medalu „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”, doktorem Honoris Causa wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych oraz twórcą „Richard Demarco Gallery”, która od wielu lat promuje kulturalne więzi z Europą Centralną i Wschodnią.

Zachęcamy do zapoznania się z wydaną przez Ośrodek "Pamięć i Przyszłość" publikacją „Artysta jako odkrywca / Droga do Meikle Seggie”, na którą składają się eseje oraz wywiad z Richardem Demarco. https://sklep.zajezdnia.org/

Pierwsza edycja Remembrance and Future Forum organizowana przez Centrum Historii Zajezdnia! Wkraczamy w świat online, otwierając platformę debaty na temat najważniejszych wyzwań i dylematów współczesności. Zapraszamy do wielogłosowej dyskusji z udziałem najciekawszych umysłów naszych czasów, intelektualistów oraz liderów społecznych z Polski i ze świata. Przenosimy się do świata wirtualnego, gdzie zaproszeni goście pochylą się nad „Wymiarami Solidarności”, także w kontekście aktualnego ogólnoświatowego kryzysu epidemicznego.

10 Jul

17 Jul

During the day

Centrum Historii Zajezdnia

Free entrance