Aktualności

Zapraszamy na „Lato w Zajezdni”!

publikacja / 21-06-2021
banner

Centrum Historii Zajezdnia zaprasza na „Lato w Zajezdni”. Czekają na państwa 3 dni niesamowitych gier, zabaw oraz wielu innych atrakcji! Każdy znajdzie coś dla siebie – młodszy i starszy. Będą konkursy z nagrodami a także Pchli Targ!

Cieszymy się, że znów możemy państwa gościć!
Już w ten weekend będziemy mieli dla państwa 3 dni pełne atrakcji. Nie ważne ile macie lat – u nas znajdziecie coś dla siebie!

•Piątek 25.06 – Startujemy z grą terenową w aplikacji Action Track. Fabuła tej niecodziennej przygody osadzona jest w świecie mitów słowiańskich. Chcecie razem z nami znaleźć kwiat paproci? Pamiętajcie… Licho nie śpi.
Start gry o godzinie 18:00 w Parku Grabiszyńskim przy cmentarzu żołnierzy włoskich.

•Sobota 26.06 - „Gry podwórkowe – zdrowie, bezpieczeństwo, świadomy wrocławianin” czyli moc atrakcji dla każdego! W programie mamy gry, zabawy, strzelanie z łuku, dmuchańce a także quizy muzyczne z nagrodami! Do tego warsztaty od Straży Miejskiej o tym jak być Eko!
Najważniejsze jest dla nas zdrowie, dlatego w sobotę będziecie państwo mogli zbadać wzrok, słuch, zrobić przegląd stomatologiczny oraz dowiecie się jak się zdrowo odżywiać. Przyjedzie również ambulans dla seniora a także będzie gimnastyka.

•Niedziela 27.06 – Powracamy z cyklicznymi Pchlimi Targami! Już w tę niedzielę od 10:00 do 14:00 przed Centrum Historii Zajezdnia będziecie państwo mogli sprzedać niepotrzebne wam szpargały, lub wcielić się w łowcę skarbów i upolować coś dla siebie! Zgłoszenia przyjmujemy mailowo pod adresem [email protected] lub pod numerem telefonu: 71 715 96 00
W tym dniu odbywać się będzie również „historia z szuflady - giełda pamiątek”
– W niedzielę Straż Miejska będzie na posterunku specjalnie dla was z poradami dla właścicieli oraz miłośników zwierząt

Zapraszamy po więcej szczegółów

KM