Aktualności

ZAJEZDNIA OTWARTA OD 4 MAJA!

publikacja / 30-04-2021
banner

Na takie wiadomości warto czekać: zaraz po długim majowym weekendzie Centrum Historii Zajezdnia będzie dostępne dla zwiedzających. Zapraszamy na dwie wyjątkowe wystawy: „Wrocław 1945–2016”, czyli opowieść o powojennej historii stolicy Dolnego Śląska, oraz multimedialny spektakl o Sierpniu ’80 pt. „Zajezdnia strajkuje”.

Zajezdnia, tak jak inne instytucje kulturalne, od dłuższego czasu była zamknięta, jednak dzięki luzowaniu obostrzeń pandemicznych już od 4 maja będzie ponownie otwarta. Niecierpliwie i z utęsknieniem czekamy na naszych gości, a jednocześnie przypominamy o obowiązującym reżimie sanitarnym. Co powinni wiedzieć zwiedzający?
• Wszystkich zwiedzających obowiązuje zakrywanie ust i nosa maseczkami, a także dezynfekcja rąk przy wejściu i wyjściu. Można również skorzystać z dostępnych na miejscu jednorazowych rękawiczek.
• Część interaktywnych elementów wystawy „Wrocław 1945–2016” pozostaje wyłączona z użytku.
• Na wystawie „Zajezdnia strajkuje” obowiązuje limit max. 5 osób jednorazowo, a wejścia możliwe są tylko o pełnych godzinach. Zalecamy wcześniejszą rezerwację ([email protected], tel. +48 71 715 96 82 lub +48 71 715 96 83). Na wystawę stałą „Wrocław 1945-2016” rezerwacje nie są konieczne.

Zobacz, jak dbamy o Wasze i nasze bezpieczeństwo:

#ZAJEZDNIAONLINE
Równocześnie wciąż sukcesywnie rozwijamy wirtualną ofertę Zajezdni. Dostępne online wykłady, wystawy, spotkania czy spacery, #WrocławskieHistorie, artykuły i konkursy – to tylko część naszej oferty #zajezdniaonline. Jednym z naszych największych wydarzeń w najbliższym czasie będzie Majówka Domówka Bis, również w wersji wirtualnej.

Do zobaczenia w Zajezdni – to tu zaczyna się Wrocław!