Aktualności

Webinarium dla nauczycieli

publikacja / 09-02-2021
banner

Europejska Sieć Pamięć i Solidarność zaprasza na bezpłatne webinarium dla nauczycieli i edukatorów poświęcone platformie hi-storylessons.eu, skierowane do nauczycieli historii, WOS i innych przedmiotów humanistycznych ostatnich klas szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Webinarium odbędzie się w czwartek 11 lutego br. o godz. 16.00 w formule online.

Jak twórczo uczyć historii w czasie pandemii? Pandemia wirusa COVID-19 pokazała, że zdalna edukacja to wciąż wyzwanie dla uczniów i nauczycieli, nie tylko pod względem technologii czy organizacji, lecz również jakości kształcenia, zaangażowania po stronie uczniów i satysfakcji pedagogicznej nauczycieli. Podczas webinarium porozmawiamy o nauczaniu historii w dobie edukacji zdalnej, przyjrzymy się bliżej możliwościom platformy www.hi-storylessons.eu i sposobom twórczego wykorzystania jej darmowych zasobów w edukacji online.

Program webinarium (60 min):
• Hi-story lessons i idea projektu
• Jak uzyskać dostęp do naszych bezpłatnych narzędzi edukacyjnych online?
• Jak korzystać z naszych materiałów w klasie?
• Sesja pytań i odpowiedzi.


Webinarium będzie prowadzone w języku polskim. Udział jest bezpłatny.
Rejestracja na platformie ZOOM: link.
Więcej informacji znajdą Państwo w prezentacji. Zachęcamy też do odwiedzin platformy www.hi-storylessons.eu a także kanału ESPS na YouTube.

MP